Pojďme to zkusit!

Situace kolem šíření koronaviru zasáhla ve větší či menší míře všechny z nás a jak koluje jeden z mnoha vtipů, spousta z nás se stala kromě rodičů i učiteli, kuchaři, uklízeči a jako vedlejšák máme svoje normální zaměstnání 😊

Proto jsem se rozhodl zkusit do toho vstoupit trochu aktivněji s touto nabídkou.

Rekonektivní léčení je svým způsobem fenomén, který dle mých zkušeností má dopad nejen na psychiku člověka, ale také jako podpůrná „pomůcka“ v době rekonvalescence. Toto mám vyzkoušeno jak v případě různých chřipkových onemocněních, tak i v rychlosti zotavení po různých operacích.

V těchto dnech se šíří vir, který má dle dostupných informací větší, či menší dopady na lidské tělo. V tuto chvíli je to pro většinu populace nová věc, na kterou nejsou v tuto chvíli otestovány postupy, které by dopady na zdravotní stav člověka z velké části minimalizovali. Proto můžeme zkusit aplikovat to, čemu říkáme Rekonektivní léčení.

V tuto chvíli nabízím zdarma (rozuměj za 0,- peněz), svoji kapacitu pro 1-2 zájemce denně pro ty, kteří mají horší příznaky koronavirové infekce (preferuji ty, kteří jsou již pozitivně testováni). Všechna sezení budou probíhat na dálku.

Nebude to ale zcela zdarma 😊. Na oplátku bych požádal o zaznamenání a následné zpřístupnění:

  • Popis subjektivního pocitu před provedením sezení
  • Popis pocitů/vjemů v průběhu sezení
  • Krátké poznámky o pozorovaných změnách (objektivní/subjektivní) z každého dalšího dne po dobu 14-ti dnů nebo do úplného vyléčení.

Získané údaje nebudou nikdy použity spolu s konkrétní osobou a budou sloužit pouze pro získání zkušeností v těchto situacích.

Někdo umí ušít roušky, někdo jiný, jako třeba já, roušky nezvládne. Takže mohu jen nabídnout svůj čas a sezení Rekonektivního léčení, u kterého vím, že může lidem pomoci zase trochu jinak.

Poznámka: tato nabídka není slibem ani garancí, že Vám tato sezení pomohou. Je to prostě jen nabídka mého času pro případ, že by to mělo podobně pozitivní účinky jako jsem již pozoroval v minulosti u jiných lidí. A jak říká pragmatik: maximálně jste při sezení v karanténě obětovali 3 hodiny svého času nějakému pokusu a následně někomu poslali email, že se nezměnilo 😀

Zájemce prosím o zaslání žádosti na email info@jardatykal.cz s uvedením jednoduchého shrnutí zdravotního stavu (jedna věta stačí), abychom mohli tento pokus vyzkoušet na ty s horšími příznaky.

Informace pro praktiky Rekonektivního léčení

A ještě jedna informace pro Ty, kteří již s Rekonektivním léčením pracují. V případě, že se chcete v podobném duchu zapojit, napište mi také. Rád tuto aktivitu pomohu zkoordinovat, ať máme v této oblasti všichni co největší zkušenosti 😊.

Jarda

Mentor & praktik Rekonektivního léčení

Close Menu